Tuesday, September 16, 2014

İlk Adımlar

Merhaba, ilk önce kendimi tanıtarak söze başlıyaylım. Türkiye'de faaliyet gösteren bir havayolu firmasının sponsorluğunda pilotaj eğitimi alacak sade bir vatandaşım; aynı zamanda taze bir inşaat mühendisiyim. Herhangi bir kariyer dalında ilerlemeden yapmak istediğim mesleğe giden yolda ilerlediğim için kendimi şanslı hissediyorum.

Bu blog'a başlama sebebime gelince, o beni tanımaz ama kiwi isimli bir first officer ( ben okurken daha öğrenci idi :) ) beni çok etkiledi. Resmen günlük rutinime girdi kendisi, acaba yeni bi post yazmış mı, acaba şu an napıyor, bize yeni neler öğretecek ? Bundan da öte yaşadıklarımı kayıt altına almak istiyorum, nasıl bir hayatım olacak hangi aşamalardan geçeceğim vs.
Fotoğraf çektimeyi de sevmeyen bir insan olarak hayatımın çoğu anı kayıp, bazı tatillerimden fotoğrafım bile yok, bu da beni geriye kalıcı birşeyler bırakmaya itti. Sonuç olarak; umarım o arkadaşın beni etkilediği gibi ben de sizleri etkiliyebilirim zira kalemim ( bu durumda klavyem ) onunki kadar güçlü değildir.

Bu bloğun yanında bir instagram ve youtube hesapları açmayı düşünüyorum. Eğer sevgili ailem bana desteklerine devam ederse ve biriktirdiğim 3 kuruşa bir 5 kuruş koyarlar ise bir adet gopro ile paylaşımlarıma devam edeceğim :)

No comments:

Post a Comment