Saturday, February 21, 2015

Kısa Bir Ara

Instagram


Yazıyı Utrecht'deki sınav merkezinden kaleme alıyorum, uzun süredir şöyle güzel bi yazı yazamadım, çalışıyordum, komiktir sanki ÖSS dönemindeymişim gibi soru çözüyordum. Uzun süredir çalışmaktan kafam ağırlaşmış, o elf gözlerim artık ufukta koşan Uruk-Hai leri göremez olmuştu.

Ders çalışmaya verdiğim aralarda genelde Instagram'a ve bloguma göz atarım, son girişimde biraz şaşırdım zira baya hareketli bir gün olmuş birsürü ziyaretçi gelip geçmiş. Sonra baktım ki yazılarını keyifle okuduğum,  bloguna Belçika-Hollanda hitleri bıraktığım gelecekteki bir meslektaşım sayfama bir yorum bırakmış. Açıkcası biraz gururum okşandı biraz da utandım, kendisi http://kiwiswings.blogspot.com.tr adresinde edebiyat parçalarken, ben 2 satırlık hoşbulduk yazımda bile binlerce yazım hatası yapmışım.

N'apayım çok tembelim kendi yazdığımı okumaya üşeniyorum:) Yazılar hep aceleye geliyor, bakalım bu yazdığımda ne gibi hatalar çıkacak...

Mazur görün çünkü bendeniz bir hayli rahat, eğer 10 dakika önce çıktığım sınavdan falsolu bir gol yemezsem 9 dersi geride bırakmış olacağım, hatta Hollanda'yı da ( çok da uzun bir süre için değil ). Diğer arkadaşların sınavdan çıkmasını bekliyorum, sonra istikamet İstanbul.


Derken bu paragrafa İstanbuldan devam ediyorum.  Uçağım 1 saat rötar yaptı, e biraz da uzak bir yere parketti, dolayısıyla bavulun banda gelmesi de bir hayli zaman aldı. Neyse ama sağ salim vardık ya. Daha kuzeyde olan Hollanda'dan gelip daha güneyde bulunan ülkemi karlar içinde görmek açıkcası biraz komik oldu.

Eğitimim başlayalı 4 aydan biraz daha fazla oldu bu İstanbula 2. gelişim. Kısa bir arayı hakettiğimi düşündüm, gözlerimi dinlendirmeye ihtiyacım var. ( 2-3 günlüğüne de olsa )

Ayrıca belirtmeden geçemeyeceğim, bir arkadaşımız daha blog yazmaya başlamış ilk yazısı da gayet hoştu, bakarsınız ileride birlikte fifa99 atarız:)

Kendisini burdan takip edebilirsiniz: http://flyingbats.blogspot.com.tr/

Şimdilik bu kadar, görülecek arkadaşlar edilecek sohbetler var.

Kendinize iyi bakın.
No comments:

Post a Comment